خرید کفپوش پی وی سی رولی برای پذیرایی

پی وی سی یک نوع پلیمر پلاستیکی است که کاربردهای زیادی دارد و کفپوشهایی که از این جنس تولید می شوند نسبت به موکت و کفپوشهای دیگر برتریهای زیادی دارند و به همین دلیل بیشتر افراد ترجیح می دهند از آنها برای کف ساختمان و منزلشان استفاده کنند. کفپوش لمینت و پی وی سی بادوام از تنوع بسیار زیادی برخوردارند و دارای طرح و رنگهای متفاوتی می باشند و در واقع می توانند متناسب با هر سلیقه ای تنظیم شوند و فضای ساختمان شما را زیباتر جلوه دهند. این نوع کفپوش نیز در مقابل سایش و حرارت مقاوم است و در طول زمان دچار خوردگی نمی شود و بسیار نرم و راحت است و می‌تواند نیاز افراد با سلیقه را که طراحیهای مدرن را می پسندند برآورده کند.

یکی از فضاهای خانه که افراد تمایل دارند زیبایی خاصی داشته باشد و مورد توجه مهمانها قرار بگیرد پذیرایی است که اگر آن را با طرحهای زیبایی از کاشی استخری پرسپولیس برای پذیرایی و سرامیک طرح سنگ بپوشانند و با دیوارها و دکوراسیون آن هماهنگ کنند، برای همگان جذابیت خیره کننده ای خواهد داشت. یکی از ویژگیهای کفپوش پی وی سی ضد آب بودن آن است یعنی این کفپوشها در مقابل آب مقاوم هستند و شما به راحتی می‌توانید آنها را شستشو دهید و لکه ها و کثیفیهای روی آنها را با پارچه نمدار یا حتی با آب پاک کنید و حتی شستشوی مکرر به آنها  آسیبی نمی زند. استفاده از کفپوش پی وی سی علاوه بر آنکه به شما کمک می کند فضایی مدرن و بروز داشته باشید از قیمت مناسبی نسبت به انواع دیگر کفپوشها نیز برخوردار است  و به  همین دلیل انتخاب بسیاری از افراد کف پوش پی وی سی است.

انواع کفپوش پی وی سی رولی

کفپوش پی وی سی همانطور که از نامش مشخص بوده، از مواد اولیه پتروشیمی تولید شده و از دوام بسیار خوب برخوردار است. این کفپوش بسیار منعطف بوده و به دلیل قابلیتی که در اجرا بر روی سطوح مختلف داشته، با هزینه کم نیز قابل نصب هستند. معمولا انواع کفپوش پی وی سی با ضخامت 1.4 تا 3 میل تولید شده که مسلما هر چقدر ضخامت آن بیشتر باشد، از دوام بالاتری برخوردار است. لذا برای مکان های پر تردد کفپوش با ضخامت 2 میل به بالا پیشنهاد شده که از البته از مواد اولیه درجه یک تولید شده باشد. کفپوش پی وی سی رولی که با عرض 2 متر به جای کاشی و سرامیک تولید شده، از جمله مدل هایی ست که بسیار کاربردی است.

همانطور که می دانید در حال حاضر کاشی استخری مرجان اصفهان رولی در برندهای مختلف ایرانی و خارجی عرضه شده که هر یک از آنها مزایایی در خود دارند. به این ترتیب خریداران می توانند با بررسی مزایای موجود در کفپوش ها، تولیداتی را انتخاب نمایند که با نیازشان سازگاری بیشتری داشته و میزان سرمایه خود را مد نظر قرار می دهند. مسلما کفپوش pvc ایرانی با توجه به اینکه در کارخانه های داخلی تولید شده، به هزینه کمتر همراه بوده و در نهایت از قیمت مناسب تر برخوردار هستند. از این رو وقیت خریداران به محصولات ایرانی روی آورده، می توانند با هزینه کمتر آنها را تهیه نموده و از مزایای آنها بهره گیرند.

خرید کفپوش رولی

همانطور که اشاره شد، قیمت کفپوش رولی یکی از مهمترین موضوعاتی ست که سبب افزایش تقاضای آن در بازار شده است. چرا که اغلب خریداران به دنبال محصولاتی با قیمت مناسب بوده تا بتوانند با صرف هزینه کم محصول مد نظر خود را خریداری نمایند. کفپوش رولی از مواد اولیه پی وی سی تولید شده و این کفپوش پی وی سی در انواع مختلف ورزشی، مسکونی و بیمارستانی ارائه می شود. هر یک از مواردی که معرفی شد، ساختار خاص خود را داشته و باید برای مکان مورد نظر انتخاب و خریداری شود. البته توجه به این نکته اهمیت داشته که باید از کیفیت محصول اطمینان حاصل نمود. زیرا برخی از محصولات موجود در بازار نا مرغوب بوده و استانداردهای لازم را ندارند.

در بازار انواع کفپوش بتنی و پی وی سی ایرانی رولی در برندهای ایرانی و خارجی موجود بوده، که از نظر قیمتی تفاوت زیادی دارند. به این ترتیب خرید کفپوش پی وی سی باید با توجه به برند و کیفیت اقدام به خرید محصول کنند. در این صورت عرضه کننده ها به مشتریان خود بهترین تولیدات را پیشنهاد داده که هم از نظر قیمت و هم کیفیت متناسب باشند. بی شک هر کس در خرید کفپوش رولی شاخصه هایی را مد نظر قرار می دهد. در این صورت با مراکز تخصصی ارتباط گرفته و سفارش مد نظر خود را مطرح می کند. در حال حاضر سایت های اینترنتی با کمترین هزینه در دسترس خریداران بوده که می توانند قیمت روز انواع کفپوش را نیز اعلام دارند. این مراکز سعی در همکاری بهتر و سریع تر داشته تا در هزینه و وقت خریداران صرفه جویی شود.